خط تولید بلوک - جدول - سنگفرش سیمانی

لطفا با 09130251296  جهت اطلاعات بیشتر و کاتالوگ تماس بگیرید
فروش ، ساخت و واردات ماشین آلات تولید بلوک - جدول - سنگفرش سیمانی فول اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به صورت موبایل و ثابت .انواع دستگاه های بلوک زنی و جدول زنی تخم گذار. انواع پرس موزائیک و ساب نواری موزائیک . بتونیر - خلاطه -بالابر ستون ریز-میز ویبره .همراه با نصب ، راه اندازی و آموزش دستگاه ها به صورت رایگان . یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش 

/ 3 نظر / 41 بازدید
سعید

سرکار خانم سمسارزاده با سلام وبلاگ اختصاصی شما را مشاهده کردم. لطفا بفرمائید در زمینه طراحی سیستم های پنوماتیک نظیر نشتی سنجی قطعات کار کرده اید؟ آیا میتوان به پروژه های مشابه در زمینه پنوماتیکی که برای دیگران کار کرده اید اشاره بفرمایید ؟ و آیا امکان استعلام از مشتریان سابق شما در این زمینه امکان پذیر است.؟ متشکر میشوم که به ایمیل بالا اعلام بفرمائید. ضمنا ما یک شرکت در زمینه ارائه خدمات مهندسی به شرکتهای قطعه سازی خودرو سازان هستیم و خوشحال میشویم که بیشتر در مورد ماهیت شرکت شما بدانیم.

مرتضی

سلام بنده علاقه مند به راه اندازی خط تولید آب معدنی شده ام و مدتی است در حال کسب اطلاعات در این زمینه می باشم . میخواهم بدانم برای شروع حداقل به چه میزان نقدینگی نیاز دارم و اینکه شما چه کمکی می توانید به بنده بکنید ؟

فرهنگی

لیست قیمت تجهیزات مربوط به شیشه سکوریت و مساحت مربوط به احداث چنین کارخانه ای